جوک المپیادی 93

در هنگامه‌ی آغاز سال جدید، باشگاه دانش‌پژوهان جوان نیز به سهم خود نقشی کوچک در افزایش فضای شاد و مفرح در بین نسل جوان ایفا کرده است. اولین سری از نتایج مرحله اول المپیاد را ساعت 23:20 شب چهارشنبه بیست و هفتم اسفند بارگذاری کرده و تا الان بقیه را بی‌خیال شده، اما در متن خبر نوشته برای اعتراض به نتایج در ساعات و روزهای اداری (که زودتر از 20 فروردین نخواهد رسید) در 5 روز آینده با شماره‌های فلان تماس بگیرید. امیدوارم در سال‌های بعد شاهد این بی‌نظمی‌ها نباشیم و باشگاه دانش‌پژوهان جوان روند منظمی را در اعلام نتایج در پیش گیرد.

حالا باشگاه امیدوار است المپیادی‌هایی که به هر عنوان اعتراضی دارند با مرور زمان، تا آخر عید بی‌خیال قضیه شوند. راستی بیت زیر خالی از لطف و دور از این شرایط نیست:

طاقت مهمان نداشت

خانه به مهمان گذاشت

یک نظر

  1. سلام و احترام!

    من از کارابران قدیمی ایریسک هستم، حدودا دو سه سال پیش، اما از زمانی که تعداد کاربران رو به افزایش گذاشت و ناظمان رو به کاهش دیگر به آیریسک نیامدم ، هرگز ! و گاهی هم آمده ام و بحث های سطحی کاربران را خوانده ام و افسوس زمانی که باهم بحث علمی میکردیم ! امروز بخش خودمانی های ایریسک را بنابر اتفاق دیدم، حقیقتاً خوشحالم که این مشکلات نادیده گرفته نمی شود. سپاس از زحماتتان!! به امید آیریسکی بهتر !!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *