در خانه یک (دو) شیر منتظر است!

  1. رهام من

جلسه‌ی شورای تصمیم‌گیری جنگل برگزار شده بود و همه‌ی حیوانات گزارش کار را به شیر ارایه می‌کردند و راه‌کار می‌گرفتند. ساعت 5 عصر شد شیر بلند شد که خدانگهدار! روباه گفت کجا میروی مدیر جان! ما همه منتظر فرمایشات جنابعالی هستیم. شیر پاسخ داد که عیال منتظر است و نباید دیر کنم. گاو طعنه زد که سلطان زن‌ذلیل تشریف دارند؟! شیر پاسخ داد در خانه یک شیر منتظرم است نه گاوی مثل تو!

از وقتی بلافاصله بعد از کارهای اجباری و برنامه‌ریزی‌های روزانه بال در میارم که به سمت خونه برم می‌فهمم حکایت بالا چی می‌گه. هر کس شیری منتظر در خانه دارد که نه از ترس، بلکه به خاطر احترام به احساسات خودش باید سریع‌تر به آن رسیدگی کند. الان 8 ماه است که علاوه بر شیر ملکه، شیر ولیعهد هم منتظر است و با خنده‌هایش دلبری می‌کند.

پی‌نوشت: دوستان گرامی و همکار، به هیچ وجه خرده نگیرید که آن جلسات نیمه‌شب و سحرگاه چه شد؟! الان به شدت از جلسات غیر مفید دورم! حتی شده که جلسات 2 ساعته‌ی پیشین را 10 دقیقه‌ای و به صورت تلفنی پیش برده‌ایم. خوب هم جواب داده 🙂 شما هم به زندگی‌تان برسید تا کلاهمان توی هم نرفته. به نظرم اگر به سیر تاریخی مدیریت هم نگاه کنیم، حتما یک جایی خواهیم یافت که افزایش بهره‌وری از پیدایش کودک در منزل آغاز شده. والسلام …

رهام من

رهام ما در 8 ماهگی

ارسال شده در :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *