جشنواره های تابستانی آیریسک و عید فطر

از ابتدای تاسیس فروشگاه کتاب، استقبال باورنکردنی دانش پژوهان (به ویژه شهرستانی) را از این امکان شاهد بودیم؛ جشنواره تابستانی فروشگاه کتاب آیریسکبه طوری که روزهای اول به هیچ وجه نیرو و طاقت رسیدگی به این سیل سفارش را در کارمندان موجود مشاهده نمیکردیم. اما بالاخره با ایجاد ساز و کارهای مناسب، هم اکنون توان آن را داریم که ماهیانه هزاران سفارش را پاسخگو باشیم.

به منظور افزایش دسترسی دانش پژوهان، بلافاصله پس از تاسیس فروشگاه کتاب آیریسک، جشنوار تابستانی آن به مدت هفت هفته آغاز شد [دنبالک] در این طرح هر هفته هفت عنوان کتاب در هفت رشته با هفت درصد تخفیف عرضه میگردد. دانش پژوهان و اساتید میتوانند با ارسال پیامک حاوی نام و ناشر کتاب مورد نظر به شماره 30002530025300، آن را در لیست کتابهای جشنواره قرار دهند. همچنین در طول جشنواره برای خریدهای گروهی تخفیف جداگانه و ارسال رایگان به سراسر ایران در نظر گرفته شده است. در سه هفته ای که از برگزاری جشنواره گذشته، استقبال دانش پژوهان خستگی را از تنمان زدوده است و ما را به شدت به ادامه راه امیدوار کرده است.

حال در آستانه عید فطر، فروشگاه کتاب المپیادهای علمی آیریسک، کلیه کتابهای عرضه شده را به مدت سه روز با پنج درصد تخفیف عرضه مینماید. اطلاع رسانی به موقع شما به دوستانتان، میتواند آنها را در این طرحها سهیم و بهره مند سازد.

یک نظر

  1. سلام اقای مهندس من تازه میخوام المپیاد شیمی رو شروع کنم واول دبیرستانمو تو مدرسه علامه حلی11 درس میخونم لطفا راهنماییم کنید
    چون من قاطعم برای کسب مدال در وهله اول در مرحله کشوری ودر وهله دوم در مرحله جهانی….
    ممنون.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *