پردازش آیریسک

هنگامی که سال 1391 را که با فراخوانها و ایده های جدید در آیریسک آغاز کردم، اصلا فکر نمیکردم کار به جایی برسد که خواب عادی شبانه یکی از آرزوهایم شود. رشد این مجموعه به قدری بوده است که پروژه های تحصیلی و برنامه تدریس المپیادی ام را کاملا در کنترل خود درآورده است.

ایده های خبرنامه پیامکی المپیاد، نشریه المپیاد، گروه المپیادنامه و هم اکنون فروشگاه کتاب و منابع المپیاد، همگی به سرعت اجرایی شدند. البته این سرعت در مورد خبرنامه پیامکی از ایده تا نهایی شدن یک ماه بود و در مورد فروشگاه سه سال! اما باز هم اینقدر همه چیز سریع و طوفانی به پیش رفته که گاه کاربران آیریسک توان همخوانی با سرعت پیشرفت آن را از دست میدهند. علاوه بر بخشهای جدید، ادامه کارهای گذشته همچون اتاق فکر المپیادهای مجازی، رتبه بندی و تحلیل آماری نتایج مدارس و برنامه ریزی برای المپیاد سال آینده باعث شده تا یکی از پرمشغله ترین و پر فایده ترین سالهای عمرم را تجربه کنم.

اگرچه چند وقت از آخرین نوشته ام در اینجا گذشته، اما سعی آینده ام این است که بیشتر به اینجا سر بزنم.

 

پی نوشت: امسال نرم افزار جامع و کاملی با همکاری و بررسی چند گروه برنامه نویس برای برگزاری المپیادهای مجازی آیریسک طراحی شده است. امیدوارم دانش پژوهان گرامی نیز از آن لذت فراوانی ببرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *