قدم مثبت، باشگاه دانش پژوهان جوان

از تمام مدیران گذشته باشگاه دانش پژوهان جوان، عزیزانی که دست به دست و به نوبت این نهاد را به پیش بردند و افتخارات بین المللی فراوانی کسب کردند، صمیمانه تشکر میکنیم و برای آنها موفقیت و سلامتی را در عرصه های مختلف زندگی آرزومندیم. هم اکنون نیز به نظر میرسد مدیریت جدید، اندیشه های مثبتی در سر دارد و امیدواریم به زودی خبرهای بهتری از باشگاه قبلی و معاونت فعلی دانش پژوهان جوان به گوش رسد. به یاد داریم که قدرت این نهاد در گرو داشتن اندیشمندانی است که امروز و فردا از نخبگان ایران و جهان به شمار میروند.

از ساعت 11 تا 2 نشستی دوسویه با آقای صولتیان _ مدیر روابط عمومی و مرد روزهای سخت باشگاه _ برقرار شد. در این گفتگوی دوستانه، نکات فراوانی از منظر باشگاه و تیم المپیادهای علمی ایران بررسی گردید. از صحبتهای ایشان اینگونه برداشت کردم که باشگاه، هدفمند و استوار سعی در بررسی راهکارهای موجود دارد و جدیت بیشتری را برای برگزاری بهتر آزمونهای المپیاد کشوری در دستور کار خود قرار داده است.

همچنین مدیریت جدید باشگاه _ جناب آقای میرزایی _ نیز از پرداختن به ایده های جدید واهمه ای ندارد و جالب اینکه از پیشنهادات استقبال میکند. این ساختار شکنی و تغییر مثبت را به فال نیک میگیریم و امیدواریم در همکاری بین مدارس، دانش پژوهان، نهادهای مسوول و معاونت دانش پژوهان جوان نتایجی درخشان تر از گذشته برای تیمهای ایران به دست آید. از آنجا که در پانزده دقیقه آخر موفق به ملاقات مدیر پرمشغله باشگاه شدیم، نتیجه گیری و برنامه ریزی برای پیشنهادات دو طرف به جلسات بعد موکول گردید. امیدواریم در اولین فرصت به نتایج قابل قبولی برای رشد بیشتر فرهنگ المپیادی دست یابیم؛ در این صورت منتظر خبرهای خوب از اینجا، سایت المپیادهای علمی ایران [دنبالک] یا حتی سایت معاونت دانش پژوهان جوان [دنبالک] باشید.

3 نظر

  1. میخواستم کتابهایی که کمک میکنه به المپیاد ریاضی را پیدا کنم اگه میشه راهنمایی کنید تا لیست
    کتابهای مفید رو پیدا کنم .
    ممنون میشم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *