برای المپیاد پررنگ میشویم!

سایت المپیادهای علمی ایران قدم به قدم بزرگ میشود و از این بابت به خود میبالم. در این راه همواره از کمک راهبران و کاربران عزیز استفاده فراوان برده ایم و تشکر بسیار از ایشان دارم. اکنون به سوی جذب مخاطبین خیز برداشته ایم.

این سایت [دنبالک] در ابتدا فقط ارزش تبادل نظر مجازی بین من و دانش آموزانم در مدارس مختلف را داشت. طی دو سال بسیار آهسته بزرگ شد و با سرعت اندک رشته های دیگر و فعالیتهای کوچک به آن اضافه شد. اما پس از برگزاری آزمونهای آنلاین در سال 1388، رشد آن صعود متفاوتی داشت و ایده های فراوانی به سرعت در آن اجرا گردید که با توجه به استقبال مخاطبین،پوستر المپیادهای علمی ایران یقین دارم موفق بوده اند. بسیاری از سایتها و مجموعه های دولتی و خصوصی این ایده ها را را مو به مو برداشته و دوباره اجرا نمودند؛ اگرچه رفتار ناپسند آنها همچنان ناپسند مینماید، اما از یک طرف از آنها تشکر میکنم که باعث شدند آشنایی با المپیادهای علمی در بین دانش آموزان رشد کند، و از طرف دیگر خوشحالم که دانش پژوهان گرامی همواره تفاوت کالای اصل را با جنس کپی متوجه شده اند و جایگاه سایت المپیادهای علمی ایران هیچگاه تضعیف نشده است. همچنین مطمئن شدیم راه درستی را در پیش گرفته ایم که ارزش گرو گذاردن آبرو را برای برخی از چهره های قدیمی (حقیقی و حقوقی) بازار المپیاد داشته است.

حالا به این باور رسیده ایم که این سایت میتواند محتوای مناسبی را برای آموزشهای حوزه المپیاد داشته باشد، سعی داریم حضورمان را در مدارس، نهادهای دولتی و پژوهش سراهای دانش آموزی پر رنگ و فیزیکی کنیم. اکنون دو روز از درج خبر ارسال پوستر سایت به مدارس ایران میگذرد [دنبالک خبر] ، از تعداد درخواستهای مدارس متعجب شده ایم (17 درخواست از شهرستانهای ایران). این موضوع میزان مقبولیت سایت در بین مسوولین مدارس را نشان میدهد. اگر شما نیز یکی از دانش آموزان نگران دوستانتان یا مشاورین دلسوز مدارس هستید، فقط کافیست در اینجا کلیک کرده و آدرس دقیق دبیرستان و نام مسوول مربوطه را برای دریافت پوستر ارسال نمایید. همچنین میتوانید روی تصویر کوچک پوستر کلیک کرده و فایل اصلی آن را در اندازه A3 دریافت کنید. در انتها از آقای شاهین مصطفایی برای طراحی زیبا، تشکر فراوان داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *