چه کرده ام؟

وقتی در زندگی روزمره، تلاش، پیشرفت و یا حتی پسرفت غرق میشویم، فرصت محاسبه خودمان را نداریم. مدتها میگذرد و ما میرویم و حتی نمیتوانیم چند لحظه صبر کنیم و ببینیم این راهی که رفته ایم چقدر با هدف زندگی ما فاصله دارد، چقدر مطابق آرزوهای کودکی ما بوده است و آیا فرصت کرده ایم در این هیاهو آرزوی جدیدی داشته باشیم؟

از آغاز به کار این سایت حدود 6 ماه میگذرد و فرصت نکرده بودم خلاصه کارهایی که انجام داده ام را جمع آوری کنم و در بخش “درباره من” بنویسم. اگر جدیت و تشویق همسرم نبود شاید تا ماههای بعد هم این صفحه در حالت “coming soon” باقی میماند. این مطلب را نوشتم تا اعلام کنم صفحه درباره من سایت با دو زبان فارسی و انگلیسی راه اندازی شد. [ لینک فارسی یا انگلیسی]

اگرچه باز هم مجبور شدم برای صرفه جویی در وقت، تعدادی از فعالیتها را قلم بگیرم، اما امیدوارم توفیقی از جانب خدا برسد و از این به بعد بتوانم ببینم و بنویسم که چه میکنم و چه کرده ام.

ارسال شده در :

8 نظر

 1. سلام من دانش آموز سال سوم تجربی هستم و می خواهم در المپیاد شیمی شرکت کنم نمره شیمی ترم
  اول سال دومم 18.5بود و پایانی 19.25 حhلا می خواهم بدانم برای قبولی باید از چه منابعی کمک بگیرم و کدام مباحث از سال دوم را دوباره بخوانم واگر از امروز شروع به مطالعه کنم شانس قبولی برایم وجود دارد؟لطفا راهنمایی ام کنید ممنون.

 2. من امسال پیش تجربی هستم می خوام بدوم تو کدوم کنکورآزمایشی شرکت کنم بهتره؟
  در ضمن در دروس کنکور از چه منابع و کتاب هایی تست بزنم

 3. سلام.پس کجا میشه کسی را برا مشاوره پیدا کرد که جواب کلی نده؟ من چند روزه تلاش میکنم ولی حتی 2 دقیقه هم نتونستم با کسی صحبت کنمو بتونم مشکلاتمو رفع کنم. من دو بار کنکور دادمو موفق نشدم امسال هم میخوام بمونمو انتخاب رشته نکردم. فقط چندتا سوال برای برنامه ی شخصیم دارم. کجا مطرح کنم؟ اگه کسی مشاوره تلفنی اینا میده یا طوری میتونم کمک بگیرم که مجبور نباشم از شهرستان بیام تهران با هر هزینه ای ممنون میشم بهم معرفی کنید.

 4. سلام
  🙂
  راستش مطالب و نوشته هاتون رو که دیدم به دو چیز فکر کردم
  یک: سعی تلاش و همت و مقاومتذستودنی شما و حس قدردانی که بهتون پیدا کردم
  دو حس بودن به عنوان یه مهره ی سوخته
  شاید اگر منم میدونستم میتونستم توی المپیاد موفق باشم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *