جشن چهلمین سال فارغ التحصیلان دوره اول دانشگاه شریف

دلایل زیادى براى برگزارى این جشن وجود داشت. یکى از این دلایل، هدفمند بودن این گردهمائى بود برخلاف دفعات قبل که تنها به دید و بازدید منجر مى شد.انجمن دو گردهمائى بزرگ و چهار جشنواره کارآفرین هاى دانشگاه شریف در سال هاى گذشته برگزار کرد.پس از این گردهمائى ها، تصمیم به برگزارى جشنواره ها با هدف گرامیداشت چهلمین سال فارغ التحصیلى گرفت و این گرامیداشت از ورودى هاى دوره اول شروع شده و بعد هر سال جشنواره گرامیداشت فارغ التحصیلان دوره هاى بعد ادامه مى یابد. بنابراین جشنواره دوره دومى ها در سال 90 برگزار خواهد شد. هدف اصلى از برگزارى این جشن آن بود که تجارب، یافته ها، موفقیت ها، افتخارات،….که فارغ التحصیلان این دانشگاه کسب کرده و مى کنند، در اختیار دانشگاه، دانشجویان و حتى دیگران قرار بگیرید تا از این منظر انتقال تجربه به نسل هاى بعد و نو صورت بگیرد.[دریافت فایل اطلاعات]

منبع

جشنی بسیار زیبا بود و دیدن این همه چهره نام آشنا و بزرگ در کنار هم باعث فخر بسیاری از حاضرین شده بود. حاضرینی که خود فارغ التحصیلان همین دانشگاه بودند و اکنون در جمع چهره های موفق پیشین و کنونی احساس افتخار میکردند. اساتید دانشگاه که در روزهای عادی مشغله بسیار دارند و کمتر نگاه صمیمانه آنها را دیده ایم، در این شب دچار حس مهربانی فراوانی شده بودند. مثلا وقتی از دکتر مهری (چهره دوست داشتنی و پیگیر حقوق دانشجویان) درخواست کردیم عکسی یادگاری بگیریم، میشد قطرات اشک را در چشم ایشان دید که برق آنها را بیشتر کرده است.

مهرماه 1389 چهره ها جشن شریف

پی نوشت:

  • چقدر دانشجو در این 40 سال کم ارزش شده است! خاطرات این اساتید از 40 سال گذشته نشان میداد که ارزش دانشجو به صفر میل کرده است.
  • باز هم چقدر ارزش دانشجو کم شده است … !

ارسال شده در :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *